O firmie

Oferujemy państwu spływy kajakowe po malowniczej rzece Wkrze, tylko 55 km od Warszawy. Posiadamy kajaki dwuosobowe jak i kanu 3 osobowe w których można wybrać się na przemiły rodzinny spływ. W cenę wypożyczenia kajaka wchodzą: kajak, dwa wiosła, dwa kapoki, dwie poduszki na siedzenie, wywóz lub odbiór po dopłynięciu w wyznaczone miejsce. Organizujemy także duże spływy dla firm i innych organizacji. Rzeka Wkra, zwana na odcinku powyżej Działdowa Nidą, a za Działdowem do Lubowidza Działdówką, jest prawobrzeżnym dopływem Narwi, uchodzącym do niej kilka kilometrów przed ujściem tej rzeki do Wisły. Jej długość wynosi 249 km. Przecina tereny historycznego Mazowsza; w górnym biegu stanowiła jego granicę. Dla kajaka dostępna zasadniczo od Działdowa, pierwszej miejscowości po połączeniu ze swym największym dopływem Szkotówką. Od Działdowa nie ma utrudnień powodowanych stanem wody. Spadek na szlaku to 0,4‰.

Noclegi w domkach modułowych, domkach drewnianych, domu całorocznym gdzie mogą państwo wynająć pokój, do państwa dyspozycji jest grill, miejsce na ognisko, grill zakryty na chłodne lub deszczowe wieczory, wiata z ogromnym stołem w sam raz do wieczornego biesiadowania.

Domki modułowe mieszczą od 2-3 osób, składają się z pokój z aneksem kuchennym i z jednej sypialni, posiadają pełną łazienkę,klimatyzację, miejsce na grilla.

Domki drewniane od 2-3 osób, piękne wysoko osadzone na masywnych drewnianych palach, z małym tarasem z którego można podziwiać rzekę Wkrę. Posiada własną łazienkę
Dom całoroczny w którym mogą państwo wynająć pokój, posiada dużą łazienkę, kuchnię i salon z telewizorem. Dom umiejscowiony jest na przepięknym wzgórzu, z którego można podziwiać malowniczy krajobraz rzeki jak i cudowną zieleń otaczającą go wokół. Za domem mieści się ogromny teren z zieloną trawą świetny
na grilla, piknik czy miejsce na zabawę dla dzieci.

Joniec wieś leżąca w województwie mazowieckim, powiecie płońskim 60 km od Warszawy, krajobraz naszej miejscowości jest bardzo różnorodny, pełno tu pagórków jak i terenów typowych dla Mazowsza w sam raz na długie wyprawy rowerowe czy piesze przechadzki. Rzeka Wkra jest atutem naszej miejscowości, miejscem wypoczynku wielu tutejszych jak i przyjezdnych, nasz camping mieści się tuż nad brzegiem tej cudownej rzeki.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem wypożyczenia kajaków wraz z transportem i wyposażeniem oraz cennikiem noclegów.